Nabór 2018/2019
 
Zamknij
 
 

TECHNIKUM NR 1

(cykl kształcenia 4 lata)

  • - technik górnictwa podziemnego
  • - technik elektryk
  • - technik mechanik
  • - technik mechatronik
  • - technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • - technik informatyk
  • - technik pojazdów samochodowych
  • - technik spedytor
  • - technik spedytor – oddział mistrzostwa sportowego sekcja lekkoatletyka
  • - technik automatyk
  • - technik awionik /NOWY KIERUNEK/
  • BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

    (cykl kształcenia 3 lata)

    • - mechanik - monter maszyn i urządzeń/NOWY KIERUNEK/
    • - elektromechanik pojazdów samochodowych
      /NOWY KIERUNEK/
    • SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH

      (WIECZOROWA)

      • - technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
        (4 semestry)
      • - technik elektroniki i informatyki medycznej
        (4 semestry)
      • - technik informatyk (4 semestry)
      • - technik wiertnik (4 semestry)
      • - technik BHP (3 semestry)/
Rozwiń

Aktualności


Konkurs Informatyczny „BEZPIECZNY UCZEŃ 2016”

W Wojewódzkim Konkursie Informatycznym „Bezpieczny Uczeń 2016”, uczeń  ZST w Rybniku
– KAFKA MICHAŁ –zajął I miejsce.
Michał wykonał film w technice 3D, który można oglądać pod adresem: FILM

Czytaj dalej »
Konkurs - Najlepszy programista w ZST

W dniu 10.03.2016 r. w Zespole Szkół Technicznych
w Rybniku  odbył się konkurs „Najlepszy programista
w ZST”
 . W konkursie udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku oraz uczniowie gimnazjów
z naszego okręgu.
 

Kolejność miejsc w kategorii gimnazjum:

I miejsce – Karol Kufka (Gimnazjum nr 12 w Rybniku,
opiekun – Pani Janina Seeman)

II miejsce – Semir Sionek (Gimnazjum nr 2 Wodzisław Śląski,
opiekun - Pan Janusz Kuźnik)

III miejsce – Wojciech Pokój (Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku,
opiekun – Pan Dariusz Grzegorzyca)

Kolejność miejsc w kategorii ponadgimnazjalnej (uczniowie ZST w Rybniku):

I miejsce – Robert Dorna (2Ti)

II miejsce – Piotr Kuźnik (4Ti)

III miejsce – Mateusz Klecha (4Ti)

 Gratulujemy!!!

Czytaj dalej »
Uczniowie ZST w Dąbrowie Górniczej

W dniu 02 marca 2016r. w ZST w Dąbrowie Górniczej uczniowie ZST w Rybniku
wystartowali w IV wojewódzkim konkursie „Młody mechatronik” i „Z elektroniką przez świat”. 

Czytaj dalej »
„Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”

Rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs
„Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”.
Oto lista laureatów

Czytaj dalej »
DRUŻYNA TYGLA  NAJLEPSZA NA ŚLĄSKU

Drużyna Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku zwyciężyła
w prestiżowym Turnieju Halowej Piłki nożnej o Puchar Stowarzyszenia Aktywnych Szkół Ponad gimnazjalnych, rozgrywanego 9.03.2016r w Gliwicach.

Czytaj dalej »
VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego w naszej szkole. W tym roku tematem konkursu jest Walia.Pytania konkursowe dotyczą wybranego kraju i są oparte na wiadomościach z poniższych stron internetowych:


http://www.1stcontact.com/blog/featured-news/20-interesting-facts-wales/

https://en.wikipedia.org/wiki/Wales

http://www.walesonline.co.uk/lifestyle/fun-stuff/22-fun-facts-wales-you-8655859

http://www.visitwales.com/

http://www.wales.com/

Czytaj dalej »
GRAND PRIX POLSKI W PŁYWANIU

12-13 lutego w Poznaniu odbyły się XVI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w pływaniu w kategoriach Masters .
Były to pierwsze zawody w cyklu Grand Prix Polski w tym roku.

Czytaj dalej »
Miejskie zawody w pływaniu

 

W dniu 4 lutego z ZSB w Rybniku
odbyły się miejskie zawody
w pływaniu szkół ponadgimnazjalnych.

 

 

Czytaj dalej »
PODWÓJNY FINAŁ!

05 lutego 2016 Aleksandra Korus i Monika Syrek zostały finalistkami Festiwalu Piosenki "Niezapominajka". W tym roku nasze wokalistki przygotowane przez p. Agnieszkę Karlak zachwyciły jury interpretacją piosenek Krzysztofa Klenczona. 

 

 

Czytaj dalej »
Kolejne sukcesy mechatroników z rybnickiego Tygla

Uczniowie ZST wystartowali w zmaganiach „Robotická liga ” organizowanych przez polskie i czeskie szkoły
i uczelnie. 29 stycznia br. podczas turnieju na Uniwersytecie Technicznym VŠB-TUO w Ostrawie -  Partyk Dulniok 
uczeń klasy drugiej zajął 1 miejsce w kategorii Drag Race zdobywając tytuł dla najszybszego robota turnieju. 
W tej samej kategorii Robert Kristof (klasa trzecia) zajął drugie miejsce. 

Czytaj dalej »
« 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 »
Ważne: Ta strona używa plików cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia