ubrazeg

Wybierz panel

Technikum akademickie
Szkoła posiada status Technikum akademickiego dwóch uczelni:

Cytat
Najsmutniej nie tam, gdzie śmiech zakazany, lecz tam, gdzie obowiązkowy.
Prace uczniów

PiMath Zaawansowany kalkulator dla uczniów szkoły średniej, przeznaczony na smartfony i tablety z systemem Android i BlackBerry. Kalkulator liczy logarytmy, wielomiany, pola i objętości figur, zbiory, pierwiastki, potęgi i ciągi, a także oblicza i rysuje wykresy funkcji liniowej, kwadratowej, logarytmicznej, wykładniczej i trygonometrycznej.
Autor: Marek Wałach
Email: markerwapk@gmail.com
Facebook:
PiMath
Morningo Poranny organizator, dzięki któremu nie musisz rano włączać różnych programów by znaleźć interesujące Cię informacje. Po wyłączeniu budzika, automatycznie włącza się program, w którym znajdziemy nasz kalendarz, pogodę, wiadomości z interesujących nas serwisów oraz własne notatki. Dzięki programowi oszczędzamy poranny czas na poszukiwanie informacji. Program dostępny na smartfony i tablety z systemem Android.
Autor: Marek Wałach
Email: markerwapk@gmail.com
Facebook:
Morningo
Inteligentny Generator Nicków Inteligentny Generator Nicków jest bardzo prostą w obsłudze aplikacją, która generuje nazwy, imiona i nicki zgodnie z podanymi przez użytkownika parametrami takimi jak: długości wygenerowanej nazwy, litera początkowa, metoda generowania oraz styl wygenerowanej nazwy, nikcu bądź też imienia. Aplikacja jest w wersji rozwojowej i aktualizowana na bieżąco.
Autor: Paweł Stebel
Email: paulstebel@gmail.com
Strona:
Inteligentny Generator Nicków
Galeria grafik Galeria moich prac wykonanych, głównie digital painting i logotypy
Autor: Paweł Stebel
Email: paulstebel@gmail.com
Strona:
Galeria

Wróć do strony głównej

PARTNERZY