Nabór 2017/2018
 
/*Zamknij
*/
 
 

TECHNIKUM NR 1

(cykl kształcenia 4 lata)

  • - technik górnictwa podziemnego
  • - technik elektryk
  • - technik mechanik
  • - technik mechatronik
  • - technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • - technik informatyk
  • - technik pojazdów samochodowych
  • - technik spedytor
  • - technik spedytor - oddział mistrzostwa sportowego
    sekcja lekkoatletyka /NOWY KIERUNEK/
  • - technik chłodnictwa i klimatyzacji
  • - technik automatyk /NOWY KIERUNEK/
  • BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

    (cykl kształcenia 3 lata)

    • - mechatronik/NOWY KIERUNEK/
    • - mechanik pojazdów motocyklowych /NOWY KIERUNEK/
Rozwiń

Z życia szkoły

2017-12-15

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach Robotex 17

Podziękowanie dla pani Krystyny Pierchały za krzewienie śląskich zwyczajów i tradycji

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w Konkursie Wiedzy o Polskich Olimpijczykach

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w klasyfikacji generalnej X Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach SumoChallenge 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach SumoChallenge 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce w zawodach SumoChallenge 2017

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział  w  15 edycji "Pojedynku na słowa"

Dyplom dla Moniki Syrek  - III miejsce w  "Listopadowych Zaduszkach Literackich"

Dyplom dla Aleksandry Korus  - III miejsce w  "Listopadowych Zaduszkach Literackich"

Dyplom dla Aleksandry Korus  - Nagroda Młodzieżowa w  "Listopadowych Zaduszkach Literackich"

Dyplom dla ZST w Rybniku -3 miejsce w półfinale turnieju tenisa stołowego

Zaświadczenie dla Szymona Kiśluka - uczestnictwo w finale konkursu Elektron

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w miejskich zawodach pływackich

Zaświadczenie dla Kamila Kozioła - reprezentowanie Polski w Mistrzostwach Europy Juniorów w Szachach

Dyplom dla  Szymona Cichulskiego - Grand Prix  w XV Jesiennych Spotkaniach Artystycznych "Ballo"

Dyplom dla Eweliny Bierć - 1 miejsce w XV Jesiennych Spotkaniach Artystycznych "Ballo"

Dyplom dla  Aleksandry Korus - 2 miejsce w XV Jesiennych Spotkaniach Artystycznych "Ballo"

Dyplom dla  Aleksandra Osubniaka - wyróżnienie w XV Jesiennych Spotkaniach Artystycznych "Ballo"

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 4 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych - Licealiada

Akredytacja dla Roberta Kristofa i Jana Cyrana do reprezentowania Polski w konkursie INFOMATRIX 2018

Dyplom dla Jakuba Mańki i Jakuba Czyżyka - 1 miejsce w zawodach Robo Comp 2017

Dyplom dla Jakuba Mańki i Jakuba Czyżyka - 2 miejsce w zawodach Robo Comp 2017

Dyplom dla Jakuba Mańki i Jakuba Czyżyka - 3 miejsce w zawodach Robo Comp 2017

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w grze fabularnej podczas Minerals Day

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w zawodach tenisa stołowego chłopców - Licealiada

Dyplom dla Tobiasza Zaczyka - 3 miejsce w Marszach na orientację

Dyplom dla Tobiasza Matuszewskiego - 3 miejsce w Marszach na orientację

Wyróżnienie dla ZST w Rybniku w rankingu IT Szkoła NASK

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w miejskich zawodach tenisa stołowego chłopców

Dyplom dla Mariusza Kuźnika - 1 miejsce w turnieju tenisa stołowego- Mityng z Olimpijczykiem

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 7 miejsce w finale Licealiady w kategorii dziewcząt

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 3 miejsce w finale Licealiady w kategorii chłopców

Dyplom dla Agaty Zdrzałek - 4 miejsce w turnieju tenisa stołowego- Mityng z Olimpijczykiem

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 2 miejsce w sztafecie 4X100m - Licealiada

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w sztafecie 4X100m - Licealiada

Dyplom dla Piotra Słonki - 1 miejsce w biegu na 400m - Licealiada

Dyplom dla  Pawła Hajduka - 1 miejsce w biegu na 1500m - Licealiada

Dyplom dla  Natalii Szymury - 1 miejsce w skoku w dal - Licealiada

Dyplom dla  Michała Węgrzyka - 1 miejsce w pchnięciu kulą - Licealiada

Dyplom dla  Katarzyny Szczyrby - 1 miejsce w pchnięciu kulą - Licealiada

Dyplom dla  Kamila Kosowskiego - 1 miejsce w skoku w dal - Licealiada

Dyplom dla  Julii Jabłońskiej - 2 miejsce w biegu na 100m - Licealiada

Dyplom dla  Dawida Kołodzieja - 3 miejsce w pchnięciu kulą - Licealiada

Dyplom dla  Arkadiusza Materskiego - 2 miejsce w biegu na 400m - Licealiada

Dyplom dla Łukasza Pozimskiego - 3 miejsce w Turnieju Tenisa Ziemnego w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Piotra Słonki - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Pawla Hajduka - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Natalii Szymura - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Mateusza Paprotnego - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Julii Czosnyka - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla Arkadiusza Materskiego - 1 miejsce w biegu sztafetowym w X Mityngu z Olimpijczykiem

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Mam to w BIP-ie"

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w XIX Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

Dyplom dla Dawida Woryny  za uczestnictwo w zawodach Roboj 2017

Dyplom dla Jakuba Czyżyka - I miejsce w zawodach Roboj 2017

Dyplom dla Jakuba Czyżyka za uczestnictwo w zawodach Roboj 2017

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w finale Licealiady - koszykówka chłopców

Dyplom dla Piotra Adamca - I miejsce w konkurencji prezentacja multimedialna w IV Rybnickich Zawodach Sportowo-Obronnych

Dyplom dla Dominiki Nowak - I miejsce w V Krosie Strzeleckim

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w IV Rybnickich Zawodach Sportowo-Obronnych

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w finale siatkówki plażowej dziewcząt

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w finale siatkówki plażowej chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w Półfinale Wojewódzkiego Turnieju Pilki Nożnej

Dyplom dla ZST w Rybniku - V miejsce w Finale Licealiady w szachach drużynowych

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w półfinale wojewódzkim badmintona

Dyplom dla ZST w Rybniku - V miejsce w III Makroregionalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Dyplom dla Macieja Morgalla - 4 miejsce w konkursie wiedzy elektryczno-elektronicznej "Żarówa 2017"

Podziękowanie dla ZST za udział w akcji "Nasz nowy bus" - Stowarzyszenie "Razem" z Rybnika

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w Biegu Wiosny

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w zawodach TTR w Gdańsku

Dyplom dla ZST w Rybniku - 3 miejsce w zawodach TTR w Gdańsku

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce na European Robot Challenge

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce na European Robot Challenge

Dyplom dla Roberta Kristofa - 1 miejsce na V Festiwalu Mlodych Naukowców

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1miejsce w miejskich zawodach orientacji sportowej chłopców

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce na festiwalu Cyberbot 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce na festiwalu Cyberbot 2017

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce na festiwalu Cyberbot 2017

Dyplom dla  ZST - 2 miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

Dyplom dla drużyny ZST - 1miejsce w Istrobot 2017

Dyplom dla Roberta Kristofa - 1 miejsce w Konkursie Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego

Certyfikat  dla ZST - Ogólnopolski Konkurs Szkolnego Klubu Wolontariatu

Dyplom dla Natalii Szymańczak - udział w konkursie historyczno-edukacyjnym

Dyplom dla Mateusza Sobika - 3 miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę"

Certyfikat uczestnictwa w Konkursie Naukowym E(x)plory 2017

Dyplom dla ZST w Rybniku - V miejsce w Turnieju Halowym Piłki Nożnej Dziewcząt

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1miejsce w miejskim finale piłki nożnej chłopców Licealiady 2016/2017

Wyróżnienie dla Mateusza Kowalskiego w XIV Powiatowym Konkursie Literackim

Dyplom dla Adriana Sekuły - finalista Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku

Dyplom dla Martyny Cieśli - udział w Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Promesa Senatu AGH dla laureatów Olimpiady Elektrycznej i Elektronicznej

Zaświadczenie tytułu laureata dla Błażeja Wieczorka - Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Błażeja Wieczorka - III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla ZST za udział w X Ogólnopolskim Konkursie Mechanicznym

Dyplom dla Karola Przybysza - finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o indeksy KUL

Dyplom dla ZST - 2 miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej

Dyplom dla ZST - 1 miejsce w finale miejskim siatkówki chłopców LIcealiada 2016/2017

Dyplom dla ZST - 2 miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar SASP

Certyfikat dla ZST  za udział  w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

Dyplom dla ZST - 3 miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

Dyplom dla ZST - 1 miejsce w sztafecie 4X50m -  XXIV Mityng Pływacki o Puchar Dyrektora ZSB

Dyplom dla ZST - 3 miejsce w klasyfikacji generalnej XXIV Mityngu Pływackiego o Puchar Dyrektora ZSB

Podziękowanie dla pana Roberta Dziurskiego

Dyplom dla Błażeja Wieczorka - 1 miejsce w V wojewódzkim konkursie "Z Elelktroniką przez świat"

Dyplom dla Szymona Kiśluka - finał IX edycji konkursu "ELEKTRON"

Zaświadczenie - udział ZST w programie "Koduj z Klasą"

Dyplom dla Aleksandry  Żyłki - Ostrava 2017

Dyplom dla Roberta Kristofa i Patryka Dulnioka - Ostrava 2017

Dyplom dla Roberta Kristofa i Patryka Dulnioka - Ostrava 2017

Dyplom dla Roberta Kristofa i Patryka Dulnioka - Ostrava 2017

Podziękowanie dla  ZST od Młodzieżowej Rady Miasta Rybnika - XV edycja akcji "Czapka Świętego Mikołaja"

Podziękowanie dla uczniów ZST oraz p.Marioli Kojder za zorganizowanie zbiórki dla PCK w Rybniku

Dyplom dla Natalii Prus - wyróżnienie w XXII Festiwalu Piosenki Turystycznej

Dyplom dla Natalii Prus - wyróżnienie w 23 Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Dyplom dla Dawida Groberta - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom dla Marcina Bereka - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom dla Mikołaja Batora - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom dla Adama Łukoszka - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom dla Arkadiusza Hajskiego - 1 miejsce w zawodach Silesia Championship III

Dyplom uznania dla ZST w Rybniku - XVI edycja "Szlachetnej Paczki"

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział w " I Hackathonie Hack Heroes"

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział oraz wyróżnienie w konkursie "Moja Akademia Dojrzałości"

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w zawodach Robotex16 w kategorii Freestyle

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w zawodach Robotex16 w kategorii LEGO Sumo

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 3 miejsce w zawodach Robotex16 w kategorii LEGO Line Following

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce w  "IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w Zawodach Górniczych"

Dyplom dla Marcina Wójcika -  2 miejsce w zawodach Robo Trip Unicov 2016

Dyplom dla Jakuba Czyżyka -  2 miejsce w zawodach Robo Trip Unicov 2016

Wyróżnienie dla Roberta Dorna  w I edycji konkursu programistycznego "Hackathon Hack Heroes"

Wyróżnienie dla Szymona Pierchały  w I edycji konkursu programistycznego "Hackathon Hack Heroes"

Dyplom dla  ZST w Rybniku -  3 miejsce w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty

Dyplom dla Wojciecha Honisza -  2 miejsce w konkursie "Bezpieczny skok z BHP do górnictwa"

Dyplom dla  ZST w Rybniku -  2 miejsce w Rejonowych Zawodach w Pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych

Dyplom dla  ZST w Rybniku -  2 miejsce w klasyfikacji generalnej IX Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem

Dyplom dla  ZST w Rybniku -  2 miejsce w Konkursie Wiedzy o Polskich Olimpijczykach

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w konkurencji Micromouse

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w konkurencji Linefollower

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w konkurencji Linefollower

Dyplom dla drużyny ZST - 1 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w kategorii Lego Sumo

Dyplom dla drużyny ZST - 2 miejsce w zawodach Robo-net 2016 w konkurencji Freestyle

Dyplom dla drużyny ZST - 3 miejsce w Międzynarodowych Zawodach Robotów Sumo Challenge 2016 w konkurencji Husarion Freestyle

Certyfikat dla ZST w Rybniku dla szkoły promującej honorowe oddawanie krwi

Dyplom dla Bartosza Chroboka - 3 miejsce w miejskich zawodach pływackich

Dyplom dla Michała Trzopa - 3 miejsce w miejskich zawodach pływackich

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w miejskich zawodach pływackich chłopców - klasyfikacja drużynowa

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w miejskich zawodach pływackich dziewcząt - klasyfikacja drużynowa

Dyplom dla ZST w Rybniku - 3 miejsce w miejskich zawodach pływackich dziewcząt - sztafeta

Dyplom dla ZST w Rybniku - 2 miejsce w miejskich zawodach pływackich chłopców - sztafeta

Podziekowanie dla ZST w Rybniku za współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA z Krakowa

Dyplom  dla ZST w Rybniku- 2 miejsce w Finale Licealiady chłopców

Dyplom  dla ZST w Rybniku- 1 miejsce miejskich zawodach szachowych

Dyplom  dla Tobiasza Zaczyka- 1 miejsce na trasie TJ w Jesiennych Marszach na Orientację

Dyplom  dla Patryka Filusza - 1 miejsce na trasie TJ w Jesiennych Marszach na Orientację

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce we współzawodnictwie sportowym o Puchar Ślaskiego Kuratora Oświaty

Dyplom dla Rybnickiej Platformy Poradnictwa Zawodowego -VII Ogólnopolski Tydzień Kariery

ZST lider województwa śląskiego w rankingu IT Szkoła - V edycja

Dyplom ukończenia programu Szkoła z Klasą 2.0 w roku szkolnym 2015/2016

Podziękowanie dla Dyrekcji ZST za pomoc przy organizacji Ogólopolskiej Kampanii Cała Polska Czyta Dzieciom

Dyplom dla Mateusza Paprotnego -  2 miejsce w biegu na 1500 m - Licealiada

Dyplom dla Artura Losse -  2 miejsce w biegu na 400 m - Licealiada

Dyplom dla Arkadiusza Materskiego -  3 miejsce w biegu na 400 m - Licealiada

Dyplom dla Dawida Kołodzieja -  3 miejsce w pchnięciu kulą - Licealiada

Dyplom dla Krzysztofa Koczala -  1 miejsce w biegu na 100 m - Licealiada

Dyplom dla Karoliny Sieroń -  3 miejsce w biegu na 100 m - Licealiada

Dyplom dla Pawła Hajduka -  3 miejsce w biegu na 1500 m - Licealiada

Dyplom dla ZST w Rybniku -  3 miejsce w zawodach rejonowych - Licealiada

Dyplom dla ZST w Rybniku -  2 miejsce w klasyfikacji druźynowej dziewcząt - Szkolna Liga Lekkoatletyczna

Dyplom dla ZST w Rybniku - 1 miejsce w sztafecie 4X100 w rejonowych zawodach -Licealiada

Program edukacyjny IT Szkoła 2015/2016

Nagrody uczniów ZST w konkursach z okazji Światowych Dni Młodzieźy

Dyplom dla ZST w Rybniku - projekt w programie Comenius

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w III Rybnickich Zawodach Sportowo-Obronnych

Dyplom  dla Martyny Matwiejczuk za udział w etapie centralnym I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Dyplom dla Marcina Wnuka za udział w etapie centralnym I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w biegu druźynowym w 12. weekendzie "Polska biega"

Dyplom dla  ZST w Rybniku - 1 miejsce w miejskich zawodach siatkówki plażowej chłopców

Dyplom dlaTechnikum nr 1 w ZST w Rybniku - 1 miejsce w IV edycji konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły"

Dyplom dla ZSZ w ZST w Rybniku - 1 miejsce w IV edycji konkursu "Szkoła dla pracodawców - pracodawcy dla szkoły"

Podziękowanie dla ZST w Rybniku od Regionalnego Towarzystwa Oświaty Zdrowotnej i  Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

Podziękowanie dla pana Tomasza Stadnickiego - IV Festiwal Młodych Naukowców

Dyplom dla Szymona Pierchały i Roberta Dorny -I miejsce w kategorii Informatyka i Elektronika na IV Festiwalu Młodych Naukowców

Dyplom dla ZST w Rybniku - udział w IV Festiwalu Młodych Naukowców

Dyplom dla Patryka Filusza - II miejsce w miejskich zawodach orientacji sportowej - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w miejskich zawodach orientacji sportowej dziewcząt

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w miejskich zawodach orientacji sportowej chłopców

Podziękowania dla panaTomasza Stadnickiego - Konkurs Naukowy E(x)plory 2016

Podziękowania dla panaTomasza Mandrysza - Konkurs Naukowy E(x)plory 2016

Dyplom dla Szymona Pierchały - tytuł Młodego Naukowca E(x)plory

Dyplom dla Roberta Dorny- tytuł Młodego Naukowca E(x)plory

Dyplom dla Piotra Kuźnika - tytuł Młodego Naukowca E(x)plory

Dyplom dla Klaudii Wasilewskiej - tytuł Młodego Naukowca E(x)plory

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

Dyplom dla Wojciecha Honisza - III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę"

Dyplom dla Pawła Buchalika - III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę"

Dyplom dla Roberta Dorny - II miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Szymona Pierchały - II miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Patryka Dulnioka - III miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Jakuba Baneta - III miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Krzysztofa Grochowskiego - III miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla Tomasza Kajtocha - III miejsce w konkursie Młody Lider Innowacji

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w półfinale wojewódzkim koszykówki chłopców - Licealiada

Dyplom dla Macieja Aleksandrowicza - stypendium Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Dyplom dla Roberta Kristofa i Jana Cyrana - II miejsce w Turnieju Robotów w Hranicach

Dyplom dla Patryka Dulnioka i Adama Szydło - IV miejsce w Turnieju Robotów w Hranicach

Dyplom dla ZST w Rybniku - IV miejsce w Turnieju w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w rejonowych zawodach w piłce siatkowej chłopców

Dyplom dla Michała Kafki - I miejsce w konkursie informatycznym "Bezpieczny Uczeń"

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w konkursie informatycznym "Bezpieczny Uczeń"

Dyplom dla Sebastiana Konska - I miejsce w MIstrzostwach Śląska w boksie

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w rejonowych zawodach koszykówki chłopców

Dyplom dla Dominika Papieroka - I miejsce w wojewódzkim konkursie "Z Elektroniką przez Świat"

Dyplom dla Błażeja Wieczorka - III miejsce w wojewódzkim konkursie "Z Elektroniką przez Świat"

Dyplom dla ZST w Rybniku - udział w VIII edycji konkursu "Elektron"

Dyplom dla Tomasza Smolenia - VI miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szpadzie

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w miejskim finale piłki ręcznej chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w Turnieju Piłki Noźnej Halowej

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w miejskim finale siatkówki chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku za udział w I Miejskim Konkursie Poloneza Studniówkowego

Podziękowania dla ZST w Rybniku od Klubu Olimpiad Specjalnych "Fair Play"

Podziękowania dla uczniów i nauczycieli ZST w Rybniku od Polskiego Czewronego Krzyźa

Dyplom dla Michała Dawidziuka - III miejsce w konkursie "II wojna światowa we wspomnieniach pokoleń"

Dyplom dla ZST w Rybniku - tytuł  "Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy"

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w II Makroregionalnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Dyplom dla Natalii Prus - udział w XXII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Certyfikat potwierdzający jakość usług edukacyjnych oferowanych przez ZST w Rybniku - program "Zadowolony Konsument"

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Polskich Olimpijczykach

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w klasyfikacji generalnej VIII Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem

Podziękowania dla Dyrektora ZST od Fundacji EDF Polska

Dyplom dla Natalii Prus - II miejsce w XXI Festiwalu Piosenki Turystycznej

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w tenisie stołowym chłopców - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w wojewódzkim współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych kat. chłopców o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty za rok szkolny 2014/2015

List gratulacyjny od Śląskiego Kuratora Oświaty

List gratulacyjny od Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Dyplom dla ZST w Rybniku- I miejsce w klasyfikacji drużynowej w miejskich zawodach tenisa stołowego

Dyplom dla Marka Wandraja - I miejsce w miejskich zawodach tenisa stołowego

Dyplom dla Szymona Spandela - II miejsce w miejskich zawodach tenisa stołowego

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w rejonowych przełajowych biegach chłopców

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w Finale Licealiady Województwa Śląskiego

ZST w Rybniku - Lider województwa śląskiego rankingu IT -Szkoła

Podziękowania dla ZST w Rybniku od Prezesa i Prezydium Towarzystwa Szkół Staszicowskich

Dyplom za ukończenie programu Szkoła z Klasą 2.0

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w sztafecie chłopców - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w sztafecie dziewcząt - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w sztafecie szwedzkiej dziewcząt - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w sztafecie szwedzkiej chłopców - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców - Licealiada 2015/2016

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w zawodach "Economic Basketball Cup"

Dyplom Laureata Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery dla Rybnickiej Platformy Poradnictwa Zawodowego

Podziękowania za udział w akcji "Opatrunek na Ratunek" - Fundacja Redemptoris Missio

Dyplom dla ZST Rybnik - I miejsce w  II Rybnickich Zawodach Sportowo-Obronnych

Dyplom dla ZST Rybnik - I miejsce w rejonowych zawodach siatkówki plaźowej chłopców - Licealiada 2014/2015

Dyplom dla ZST Rybnik - I miejsce w zawodach siatkówki plaźowej chłopców - Licealiada 2014/2015

Dyplom dla ZST Rybnik - udział w Ogólnopolskim Festiwalu Szkoły z Klasą 2.0

Dyplom dla ZST Rybnik - udział w Ogólnopolskim Festiwalu Szkoły z Klasą 2.0

Dyplom dla ZST Rybnik - III miejsce w kategorii Lego Linefollower  Roboxy 2015

Dyplom dla Patryka Dulnioka - udział w turnieju Roboxy 2015

Dyplom dla Pawła Kuchcika - udział w turnieju Roboxy 2015

Dyplom dla Jakuba Baneta - udział w turnieju Roboxy 2015

Dyplom dla Roberta Kristofa - udział w turnieju Roboxy 2015

Dyplom dla Kamila Tołwińskiego - II nagroda w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

Dyplom dla Sebastiana Konska - III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w Boksie

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w V Olimpiadzie Wiedzy Górniczej o "Złotą Lampkę"

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce dla Patryka Kubicy w V Olimpiadzie Wiedzy Górniczej o "Złotą Lampkę"

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce dla Mateusza Malika w V Olimpiadzie Wiedzy Górniczej o "Złotą Lampkę"

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w rejonowym finale OMMTK

XXIII Memoriał J.Margicioka i L.Hałaczka - I miejsce dla ZST Rybnik w biegu chłopców

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział w "Międzynarodowych Dniach Modlitwy za pokój"

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

Dyplom dla Sebastiana Konska - I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w boksie

Dyplom dla ZST w Rybniku - II i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy

Dyplom dla Pawła Sypki - I miejsce w Turnieju Recytatorskim

Dyplom dla Krystiana Siatka za udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej

Dyplom dla Radosława Sowy za udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej

Dyplom dla Pawła Pluteckiego za udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej

Dyplom dla Jakuba Baneta - finalisty RobotChallenge w Wiedniu

Dyplom dla Jakuba Treszczyńskiego - finalisty RobotChallenge w Wiedniu

Dyplom dla Marcina Wójcika - finalisty RobotChallenge w Wiedniu

Dyplom dla Pawła Bekusa - finalisty RobotChallenge w Wiedniu

Dyplom dla Patryka Dulnioka - finalisty RobotChallenge w Wiedniu

Dyplom dla Patryka Mentlika - finalisty RobotChallenge w Wiedniu

Dyplom dla Roberta Kristofa - finalisty RobotChallenge w Wiedniu

Dyplom dla Macieja Aleksandrowicza - I miejsce w kategorii "Pomysł techniczny" w konkursie "Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego"

Dyplom dla Dawida Dyrbusia za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Jakuba Kaziura za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Macieja Aleksandrowicza za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Piotra Kuźnika za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Tomasza Kajtocha za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Mateusza Gąski za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Podziękowanie dla Dyrektora ZST w Rybniku  od Dyrektora OKE w Poznaniu

Dyplom dla Mateusz Gąski - VIII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Macieja Aleksandrowicza - VIII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Dawida Dyrbusia - VII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Dyplom dla Konrada Gryta - III miejsce w konkursie języka obcego zawodowego

Dyplom dla Pawła Motyki - III miejsce w konkursie języka obcego zawodowego

Wyróżnienie dla Szymona Frohlicha w konkursie "Z energetyką w przyszłość"

Dyplom dla ZST w Rybniku - IV miejsce w Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Dyplom dla Jakuba Baneta - turniej robotów Hranice 2015

Dyplom dla Marcina Wójcika - turniej robotów Hranice 2015

Dyplom dla Jakuba Treszczyńskiego - turniej robotów Hranice 2015

Dyplom dla Roberta Kristofa - turniej robotów Hranice 2015

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w zawodach robotyki ROBO-NET 2015

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w zawodach robotyki ROBO-NET 2015

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w zawodach robotyki ROBO-NET 2015

List od Koordynatora Akcji "Ołówek dla Afryki"

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział w akcji "Ołówek dla Afryki"

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w zawodach robotyki ROBO-NET 2015

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w zawodach robotyki ROBO-NET 2015

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w zawodach robotyki ROBO-NET 2015

Dyplom dla Dawida Dyrbusia - Gliwicki Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Dyplom dla ZST w Rybniku - III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej

Konkurs "Złota Lampka" i turniej halowy w piłce nożnej

List Wiceprezesa Zarządu Kompanii Węglowej do Dyrektora ZST w Rybniku

Podziękowanie dla ZST  od Dyrektora Domu Dziecka w Rybniku

Dyplom dla Bartosza Zycha - III miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Źycia

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Turnieju Barbórkowym w siatkówce chłopców

List gratulacyjny - udział uczniów ZST w projekcie  YETI 2014 - Young Explorer Technical Inventor

Życzenia z okazji Święta Szkoły i Dnia Górnika - KWK Chwałowice

Dyplom dla ZST w Rybniku za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w zawodach górniczych

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w konkursie wiedzy o polskich olimpijczykach

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w klasyfikacji generalnej VII Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem

Wyróźnienie dla Tomasza Pawelca w konkursie na "Plakat z naukowcem"

Dyplom dla ZST w Rybniku za udział w XII edycji "Pojedynku na słowa"

List gratulacyjny dla ZST w Rybniku za udział i wyróźnienie w konkursie plastycznym "Moja Akademia Dojrzałości"

Dyplom dla Martyny Cieśla -  wyróźnienie w konkursie plastycznym "Moja Akademia Dojrzałości"

Dyplom dla Pawła Sypki za zajęcie I miejsca w miejskim turnieju "Listopadowe Zaduszki Literackie"

Dyplom dla Aleksandry Korus za wyróźnienie w miejskim turnieju "Listopadowe Zaduszki Literackie"

Dyplom dla Jarosława Kowalczyka za wyróźnienie w miejskim turnieju "Listopadowe Zaduszki Literackie"

Podziękowanie dla p.A.Mańki za przygotowanie uczniów do Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w zawodach górniczych

Dyplom dla ZST w Rybniku za udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Praktycznych Umiejętności w zawodach górniczych

Dyplom dla Mateusza Malika - VI miejsce w konkursie "Bezpieczny skok z BHP do górnictwa"

Dyplom dla ZST w Rybniku - II miejsce w tenisie stołowym chłopców - Licealiada 2014/2015

Podziękowanie dla ZST w Rybniku za udział w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy

Podziękowania od greckiego partnera - projekt ekologiczy Comenius „@ll Together for Environment"

Dyplom dla ZST w Rybniku za udział w akcji ekologicznej "Komputery za tonery"

Nagroda i wyróżnienie dla M.Aleksandrowicza - Małopolska Noc Naukowców 2014  

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w zawodach tenisa stołowego -Licealiada 2014/2015

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Mistrzostwach w Lekkoatletyce o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika 

Dyplom dla ZST w Rybniku - VIII miejsce w sztafecie chłopców - finał Licealiady

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w sztafecie chłopców - Licealiada 2014/2015

Dyplom dla ZST w Rybniku za II miejsce w współzawodnictwie sportowym o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty

Podziękowania od Warsztatów Terapii Zajęciowej

List gratulacyjny od Rektora Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach

List gratulacyjny od Wojewody Śląskiego i Śląskiego Kuratora Oświaty

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej od KWK Marcel

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej od KWK Chwałowice

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w sztafecie - Szkolna Liga Lekkoatletyczna

Dyplom dla ZST w Rybniku - I miejsce w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej - zawody rejonowe

Dyplom dla ZST w Rybniku za I miejsce w sztafecie szwedzkiej  o Puchar Prezydenta Rybnika

Dyplom dla ZST w Rybniku za I miejsce w sztafecie 4X100 o Puchar Prezydenta Rybnika

Dyplom dla ZST w Rybniku za III miejsce w sztafecie o Puchar Prezydenta Rybnika

Podziękowania dla ZST w Rybniku za udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej

ZST w Rybniku - lider Województwa Śląskiego w rankingu IT Szkoła

Podziękowania za udział wakcji "Wyprawka dla Źaka"

Podziękowania za udział w Światowych Dniach Pierwszej Pomocy

Dyplom dla ZST w Rybniku za udział w konkursie "Bateriada 2014"

Podziękowanie za udział i współorganizowanie "Śląskiego Dyktanda" od stowarzyszenia "Nasz Wspólny Śląski Dom"

Rejonowe Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców -  I miejsce

Podziękowania od Kierownika Zespołu Promocji Krajowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Konkurs Wiedzy Elektryczno-Elektronicznej "Źarówa 2014" - II miejsce dla Dawida Dyrbusia

Konkurs Wiedzy Elektryczno-Elektronicznej "Źarówa 2014" - III miejsce dla Macieja Aleksandrowicza

Rybnickie Zawody Sportowo-Obronne - II miejsce dla ZST w Rybniku

X Edycja Konkursu Papieskiego  Instytutu Tertio Millennio- I miejsce dla Grzegorza Błanika

X Edycja Konkursu Papieskiego  Instytutu Tertio Millennio- wyróżnienie dla Artura Kozika

X Edycja Konkursu Papieskiego  Instytutu Tertio Millennio- wyróżnienie dla Błażeja Machoczka

Zawody strzeleckie "O srebrne muszkiety" - II miejsce w kategorii chłopców

Licealiada - I miejsce w miejskich zawodach biegów rozstawnych chłopców - sztafeta szwedzka

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny - nagroda specjalna dla duetu instrumentalnego "Madam"

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny - nagroda specjalna dla Kacpra Roszczaka

Młodzieżowy Festiwal Muzyczny - nagroda II stopnia dla Aleksandry Skrzypiec

XXII Memoriał J.Margicioka i L.Hałaczka - I miejsce w biegu chłopców

List gratulacyjny dla Dawida Harazima od Prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego

Konkurs "Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego 2014" - III miejsce dla Dawida Harazima

Konkurs "Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego 2014" - III miejsce dla Piotra Kuźnika

Konkurs "Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego 2014" - III miejsce dla Pauliny Herdziny

Konkurs "Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego 2014" - III miejsce dla Pawła Chruszcza

Konkurs "Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego 2014" - wyróżnienie dla Tomasza Stefunyna

Konkurs "Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego 2014" - wyróżnienie dla Pawła Motyki

Konkurs "Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego 2014" - wyr&oa


Ważne: Ta strona używa plików cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia