4Teg 4Technik elektryk / Technik automatyk
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 6:55- 7:40          
1 8:00- 8:45     PEMiUEG(20)-1/4 NJ 1406a(85a)
PEMiUEG(20)-2/4 1406(85)
w-f-4/4 PF s_ts_pol2
Instal.elekt-1/4 1406(85)
MiDUUiIA(20)-3/4 KE 3006(050)
MiDUUiIA(20)-4/4 WK 3006_1(050)
j.niem_drugi-1/4 SW 3209(109p)
2 8:55- 9:40     PEMiUEG(20)-1/4 NJ 1406a(85a)
PEMiUEG(20)-2/4 1406(85)
w-f-4/4 PF s_ts_pol2
Instal.elekt-1/4 1406(85)
MiDUUiIA(20)-3/4 KE 3006(050)
MiDUUiIA(20)-4/4 WK 3006_1(050)
geografia ZK 2205(55)
3 9:50-10:35 EMiUElektr.-1/4 1406(85)
Ukł_cyfr_mik-4/4 AZ 1401(80)
j.ros_drugi-4/4 Sd 1203(41a) PEMiUEG(20)-1/4 NJ 1406a(85a)
PEMiUEG(20)-2/4 1406(85)
j.angielski-4/4 GL 3106(007p)
EMiUElektr.-1/4 1406(85)
MiDUUiIA(20)-3/4 KE 3006(050)
MiDUUiIA(20)-4/4 WK 3006_1(050)
w-f-1/4 Bi s_gimn1
PPiSPA(20)-3/4 KE 2453(91)
PPiSPA(20)-4/4 WK 2453a(91)
4 10:45-11:30 j.polski NM 1310(69) matematyka GK 1213(50) chemia _M 1306(65) religia AS 3305(205p) w-f-1/4 Bi s_gimn1
PPiSPA(20)-3/4 KE 2453(91)
PPiSPA(20)-4/4 WK 2453a(91)
5 11:50-12:35 Instal.elekt-1/4 1406(85)
UiUkł_autom-4/4 KE 3007(050b)
j.polski NM 1310(69) fizyka GO 1205(43) j.ang_zawod-1/2 Gr 1401(80)
j.ang_zawod-2/2 AA 3405(103b)
j.angielski-1/4 KT 1203(41a)
PPiSPA(20)-3/4 KE 2453(91)
PPiSPA(20)-4/4 WK 2453a(91)
6 12:45-13:30 zaj. z wych. NM 1310(69) j.polski NM 1310(69) r_matematyka GK 1213(50) matematyka GK 1213(50) j.angielski-1/4 KT 1405(84)
PPiSPA(20)-3/4 KE 2453(91)
PPiSPA(20)-4/4 WK 2453a(91)
7 13:40-14:25 biologia JA 2203(53) r_fizyka GO 1205(43) matematyka GK 1213(50) j.franc_drug-2/4,2/4 #fr4 3108(009p)
j.franc_drug-2/4,2/4 #fr4 3108(009p)
Prog.UA(20)-3/4 KE 1408(86)
Prog.UA(20)-4/4 ZL 1408a(86a)
8 14:35-15:20 w-f-1/4 Bi s_gimn1
j.angielski-4/4 GL 1405(84)
j.angielski-1/4 KT 1203(41a)
w-f-4/4 PF s_ts_pol2
j.polski NM 1310(69)   Prog.UA(20)-3/4 KE 1408(86)
Prog.UA(20)-4/4 ZL 1408a(86a)
9 15:25-16:10 matematyka GK 1213(50) PEMiUEG(20)-1/4 NJ 1406a(85a)
PEMiUEG(20)-2/4 1406(85)
j.angielski-4/4 GL 2104a(32a)
historia RL 2404(92)   Prog.UA(20)-3/4 KE 1408(86)
Prog.UA(20)-4/4 ZL 1408a(86a)
10 16:15-17:00 wos JJ 2303(74) PEMiUEG(20)-1/4 NJ 1406a(85a)
PEMiUEG(20)-2/4 1406(85)
     
11 17:05-17:50   PEMiUEG(20)-1/4 NJ 1406a(85a)
PEMiUEG(20)-2/4 1406(85)
     
12 17:55-18:40   PEMiUEG(20)-1/4 NJ 1406a(85a)
PEMiUEG(20)-2/4 1406(85)
     
Obowiązuje od: 27.05.2034 r.
Drukuj plan
wygenerowano 30.05.2024
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum