Stowarzyszenie Wychowanków i Przyjaciół Technikum Górniczego i ZST w Rybniku
Witaj na stronie Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół Technikum Górniczego i ZST w Rybniku.


kwartalnik 21

Dwudzieste pierwsze spotkanie Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół TG i ZST odbyło się 4 marca 2014 r. w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku. Tradycyjnie nasz kwartalnik otworzył i poprowadził prezes Leon Adamczyk. W pierwszej części spotkania dyrektor ZST Grażyna Kohut przedstawiła sylwetkę emerytowanej nauczycielki szkoły – Heleny Siernej, która w wyniku głosowania została Honorowym Członkiem Stowarzyszenia. Następnie z okazji Dnia Kobiet panowie: Alojzy Zimończyk i Zenon Marciniak, przedstawili krótki program artystyczny po którym swoimi szkolnymi wspomnieniami podzielili się tym razem:

  • Ryszard Mielimąka, profesor Politechniki Śląskiej

  • Tadeusz Chwałka, przewodniczący forum związków zawodowych

  • Dariusz Kolorz, przewodniczący Rady Rodziców ZST

Druga część spotkania miała charakter Walnego Zebrania. Zenon Marciniak odczytał sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2013 i zgłosił wniosek o udzielenie absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia. Głosowanie odbyło się jawnie, przez podniesienie rąk, wniosek został przyjęty jednomyślnie.
Spotkanie zakończyło się krótkim recitalem twórczości absolwenta Technikum Górniczego – Bogusława Grzywy.


Szkoła to miejsce, w którym zaczynamy tracić naszą własną osobowość. Michel TournierJeżeli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie - zapisz się.
Obecnie posiadamy 98 zarejestrowanych uśytkowników/p>

Jak oceniasz naszą witrynę?
Bardzo dobra
Dobra
Nienajlepsza
Zła


[ Wyniki ]