Stowarzyszenie Wychowanków i Przyjaciół Technikum Górniczego i ZST w Rybniku
Witaj na stronie Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół Technikum Górniczego i ZST w Rybniku.


kwartalnik 29

1 marca 2016 roku po raz dwudziesty dziewiąty spotkaliśmy się na Kwartalniku Stowarzyszenia Wychowanków i Przyjaciół Technikum Górniczego i Zespołu Szkół Technicznych.
Po oficjalnym rozpoczęciu spotkania zrobiło się bardzo miło, a to za sprawą Dnia Kobiet, urodzin prezesa Leona Adamczyka, 85 urodzin Benedykta Dziuby. Były kwiaty, kosze słodyczy a także z okazji Święta Kobiet program artystyczny w wykonaniu nauczyciela szkoły p. Zenona Marciniaka oraz ucznia klasy 1Ts Roberta Kurpanika.
Następnym punktem spotkania było odczytanie sprawozdania komisji rewizyjnej stowarzyszenia za rok 2015 i przegłosowanie absolutorium (jednogłośnie).
O zachodzących zmianach w szkole, remontach i modernizacjach opowiedziała p. dyrektor Grażyna Kohut a na Międzynarodowy Turniej Robotów Robotic Tournament organizowany przez naszą szkołę już po raz ósmy zaprosił p. wicedyrektor Piotr Tokarz.
Na zakończenie spotkania p. Stanisław Kuśka opowiedział o nowo tworzącym się systemie ubezpieczeń na Ukrainie, p. Stanisław Wypior o zabytkowej Kopalni Ignacy a wszystkich zaintrygował i pobudził do wspólnej dyskusji problem ciepłownictwa w Rybniku.

Zapraszamy na następne spotkania

W uśmiechu jest klucz, którym jesteśmy w stanie rozszyfrować całego człowieka. Carlyle ThomasJeżeli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie - zapisz się.
Obecnie posiadamy 95 zarejestrowanych uśytkowników/p>

Jak oceniasz naszą witrynę?
Bardzo dobra
Dobra
Nienajlepsza
Zła


[ Wyniki ]